top of page
piaszczysta-plaza-w-sarbinowie-polska.jpg

Sarbinowo

To niewielkie, spokojne letnisko położone na zachodnim wybrzeżu, w gminie Mielno. Znajduje się ono w odległości ok. 2km od miejscowości Chłopy. To niewielka miejscowość, o typie letniskowym. Jej położenie w pasie nadmorskim, Mielno i Ustronie Morskie zapewnia wiele atrakcji.

Domki wolnostojące-bliźniaki

Nasze domki są idealne do spędzenia czasu w gronie rodzinnym lub z paczką znajomych. Domki zostały zaprojektowane dla 6-8 osób więc spokojnie spędzą Państwo swój urlop w komfortowych warunkach. Każdy domek posiada własne miejsce parkingowe. Jako zwolennicy zwierząt zapraszamy również wasze czteronożne pociechy. 

Wyposażenie

W obiekcie zapewniono część wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także łazienkę z prysznicem (bez ręczników). Do Państwa dyspozycji jest również taras. Wyposażenie obejmuje sprzęt AGD mikrofalówkę, płytę kuchenną i czajnik.

Domki "Holenderskie"

W naszej ofercie znajdą Państwo również "Holenderskie" domki. Domki są 6 osobowe wykonane w taki sposób aby czuć się w nich komfortowo. Dodatkowo każda nieruchomość posiada taras.

Wyposażenie

W domkach zapewniono strefę wypoczynkowo-obiadową. Kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówka, zlewozmywak, mikrofala i czajnik. Łazienkę z prysznicem (brak ręczników). Dwa pokoje sypialniane z dwoma łóżkami pojedynczymi i jeden pokój z łóżkiem podwójnym.