top of page
plazaMielno2.jpg

Mielno

To barwne, gwarne letnisko, popularne wśród młodych turystów. Wraz z zapadnięciem nocy, wakacyjne Mielno nie usypia - rozbrzmiewają dyskoteki, otwierają swoje drzwi kluby, punkty gastronomiczne i puby często czynne są do rana.

Domki

Oddajemy w Państwa ręce dwupiętrowe domki. Dołożyliśmy wszelkich starań abyście czuli się w nich komfortowo. Domki są przygotowane dla 4-10 osób. Także to idealna okazja do spędzenia czasu w większym gronie. Niech nie zapomną zabrać Państwo ze sobą swoich czteronożnych towarzyszy.

Wyposażenie

Wszystkie pokoje są elegancko urządzone i dobrze wyposażone. Posiadają one wszelkie potrzebne meble, duże wygodne łóżka, komplet pościeli oraz łazienkę z prysznicem. (brak ręczników) W obiekcie mamy również strefę komfortu z kominkiem i telewizorem z kanałami satelitarnymi. W kuchni znajduję się zastawa stołowa, lodówka, czajnik, płyta indukcyjna oraz akcesoria kuchenne. 

 

Atrakcje

W pobliżu domków znajduję się publiczny plac zabaw gdzie mogą Państwo spędzić czas ze swoimi pociechami. Niedaleko znajduje się również zarybiony staw, za zgodą właściciela stawu możliwy jest połów ryb. Znajdą również Państwo wiele atrakcji poza terenem naszych domków na, które ogromnie zapraszamy

Co, jak, gdzie dojadę?
[Kliknij zdjęcie]

bottom of page